Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /DISK3/www/3710/designdivi.com/kyjov/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5941
Kterak Mirek překvapil svou milou jedinečnou skládačkou | Koeti

Mirek má 25. Pracuje jako údržbář na místním krytém bazénu, kde, kouříce o polední pauze za okny oné plovárny, spatřil a zamiloval se obnaženého těla Boženy. Ačkoliv byl Mirek na obnažená těla během svých poledních pauz zvyklý, jejich obvyklý věkový průměr mu neumožnil jakýkoliv požitek. Božena byla jiná. Mladá.

Mirek, trávící svůj volný čas především v restauračních zařízeních s maty, zdráhal se Boženu oslovit. Styděl se za své montérky i verbální schopnosti. Věděl však, že jeho předností je zručnost, a právě tou chtěl Božku oslnit. Koupil tedy od místního pobudy skládací kolo za 500 a hledal na internetech inspiraci, jak jej zkrášlit, aby mu Božena padla (nejen) kolem krku. Narazil na originální cyklopolepy Koeti, které jej naprosto uchvátily svým designem. Všiml si také faktu, že Boženě polep dlouho vydrží, neboť je chráněn laminací proti povětrnostním vlivům.

Mirek se rozhodl pro model Erzurum, neboť mu kytičky připadaly fajn. Zboží objednal přes Zásilkovnu, a ušetřil tak nemalé prostředky na dopravě. Polep mu ještě týž týden dorazilo v pořádku, s metrem a poděkováním. Ačkoliv Mirek nepatří mezi nejzručnější – byť si to o sobě myslí – za výsledek se nemusí příliš stydět – posuďte sami!